Méhpollen Natural 200g



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Superfoods
Gyártó BioMedical
Eladó Namaximum.hu
Ajánljuk Superfoods BioMedical

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Méhpollen Natural 200ga következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Méhpollen Natural 200g
Superfoods

Méhpollen Natural 200g

4 200 Ft

Teljes Méhpollen Natural 200g termékleírás

Bee Pollen - Étrend-kiegészítő Összetétele: méhpollen. Figyelmeztetés: A készítmény nem adható 3 év alatti gyermekeknek és méhészeti termékekre allergiásoknak. Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a vegyes étrendet. Gyermekektől elzárva tartandó. Ne lépje túl a meghatározott ajánlott napi adagot. Tárolás: Tárolja száraz, közvetlen napsugárzástól védett helyeken 6-25°C-on. Ne érje fagy és nedvesség. Adagolás: Felnőttek: napi 1-2-szer 5g-ot (1 teáskanál) keverjen el vízben és igya meg. Gyermekek és terhes nők: napi 1-szer 5g-ot (1 teáskanál) keverjen el vízben és igya meg. Ajánlott napi adag: felnőttnek: 10g, gyermekek és terhes nők: 5g, Hatóanyag a napi adagban: felnőttek (10g): méhpollen 10g*, gyermekek és terhes nők (5g): méhpollen 5g*. *A napi beviteli referencia érték felnőttek számáranincs meghatározva. Minőségét megőrzi: a forrasztáson szereplő dátumig.

A Namaximum.hu webáruházban a superfoods kategóriából a Méhpollen Natural 200g) terméket 4 200 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Superfoods,

Gyártó

BioMedical

Eladó

Namaximum.hu

Ár

4 200 Ft

Gyakran ismételt kérdések a Méhpollen Natural 200g kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Méhpollen Natural 200g?

A Méhpollen Natural 200g terméket 4 200Ft-tól vásárolhatod meg a Namaximum.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Méhpollen Natural 200g terméket?

A Méhpollen Natural 200g terméket például a Namaximum.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Méhpollen Natural 200g raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Méhpollen Natural 200g Megnézheted a Namaximum.hu oldalon.




Még több terméket keresél a biomedical gyártótól?


Katalógusunkban az biomedical márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb biomedical termékeinek kínálatát.